קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

תוכן

And The Content Rules

כן זה נכון. כל כך הרבה אתרים ורק אינטרנט אחד. בין כל הכמות הזאת, כיצד ניתן להתבלט ולהתבטא?

כדי להתמודד עם כמות האתרים והמידע המופנית לאינטרנט, גוגל פיתחה את האלגוריתמים המיוחדים והמסורבלים שלה. בהם היא משתמשת לאינדוקס אתרים ולסידור המידע. על כן, לתוכן הופנתה תשומת לב רבה. בעבר, היו קיימות שיטות אפורות לניצול כמויות המידע כדי לכוון את גוגל לאתרים בעלי עניין. כיום המצב שונה, אי אפשר כבר "לעבוד" על גוגל בקלות כפי שבעבר. מי שמנסה ונתפס מודר מרשת החיפוש של גוגל וכך, כמו לא היה קיים. לא חסרים מקדמי אתרים המשתמשים בשיטות פסולות שמזיקות רבות לאתרי אינטרנט של עסקים, קידום אורגני טוב הוא כזה המשתמש בשיטות קידום איכותיות ובטוחות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מגמות התוכן מבקשות מאיתנו להיות רלונטיים מתמיד, מומחים מתמיד ובכמה שיותר תחומים שנוגעים להתמחות שלנו. האתר שלנו יכול להוות ספריית מידע קטנה למומחיותינו. גוגל יודעת לפענח על מה מדבר האתר שלנו, כך היא משבצת את מיקומו ומתאימה לגולשים תשובות לשאילתות שחיפשו. 

התוכן נוגע גם לרשתות החברתיות. איתותים ממדיות חברתיות נכללות בתהליך קידום אתרים שלם.  במדיות אלו, כמו פייסבוק למשל, התוכן ברובו מועלה על ידי גולשים, משתמשים. אליהם אנו מגיעים במודעות ממומנות ומנסים להתאים את ההצעות העסקיות שלנו או הפתרונות/ מוצרים שלנו לתחומי העניין של הגולשים. למזלנו, אנו בעידן שבו יש יותר מדרך אחת לבלוט ולהתבטא. סרטוני וידאו, תמונות, קישורים, תמונות וסרטי תלת מימד, מצגות, אירועים, שיתופים ועוד רבים.

העלייה של מעורבויות בפוסטים המכילים סרטונים, גבוה מאלו של קישורים, מגמה זו עולה מיום ליום וכך גם נוצרות דרכים חדשות ליצירתיות ופרסום ברשת. יש לדעת לבחור סוג מודעה נכון וסוג מדיה נכון שיוצג במודעה, יש לדעת לכוון את המסר והתכן לקהל ולהישאר רלונטיים. גם ברשתות החברתיות וגם בגוגל ובאתר.

נשמח לשמוע מכם ולעבוד יחד