קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

 

פרסום ברשת, למרבה המזל, התפתח במהירות מאז שנות ה 90, כך שאתה לא צריך להסתמך על פרסום נדחף ופרימיטיבי כמו, מודעות באנר שדוחה תשומת לב. אתה יכול ליצור מודעות מרתקות בפורמטים מרובים ולמקד לאנשים שבאמת זקוקים למוצר או לשירות שלך.בנוסף, ישנם כלים מועילים, כדי להבטיח שאתה יוצר מודעות מענגות ומיטוב תקציב המודעות שלך.

עם למעלה מ- 3.5 מיליארד חיפושים ב- Google מדי יום, - הוא אחד הסוגים הפופולריים והיעילים ביותר של פרסום מקוון.  קידום אתרים ממומן ברשת החיפוש בתשלום בו אתה משלם ל- Google או למנועי חיפוש אחרים כדי לפרסם את התוכן שלך ב- SERP ( דף תוצאות החיפוש) עבור מילות מפתח רלוונטיות

באופן טבעי, יש ביקוש עצום לדירוג המודעות, כך שגוגל מפעילה מכירה פומבית. בכל עת יש לפחות שני מפרסמים המציעים על מילות מפתח הקשורות לשאילתות חיפוש שמשתמשים נכנסים אליהן באופן עקבי.

מפרסמים מקטלגים את מילות המפתח, את עיצוב המודעה המתאים להם ואת דף האינטרנט שלהם בקבוצות מודעות, בוחרים בקבוצה עליה ברצונם להציע וקובעים את הצעת המחיר המקסימאלית שלהם. גוגל תבחר מילת מפתח מקבוצת המודעות של המפרסם שהם רואים הכי רלוונטיים לשאלות החיפוש של המשתמשים.

מכירה פומבית של גוגל אינה דומה למכירה הפומבית של עתיקות. הם רוצים לפלס את מגרש המשחקים בכל הנוגע  לטווח ההגעה שלהם, כך שבמקום שהמרבה המחיר הגבוה ביותר תמיד יזכה במכירה הפומבית, המציע עם דירוג המודעה הגבוה ביותר תמיד זוכה.
 

AdRank - דירוג המודעה: מחושב על ידי הכפלת הצעת המחיר המקסימלית שלך לקליק עם איכות הציון של המודעה שלך, המחושבת על ידי מדידת הרלוונטיות של הדף שלך למילת המפתח, חווית המשתמש ושיעור הקליקים. משמעות הדבר היא שארגונים לא יכולים להשיג את הדירוג העליון עבור מילות מפתח שהם רוצים רק בגלל שיש להם את תקציבי המודעות הגדולים ביותר. התוכן שלהם חייב להיות מרתק
 

צרו קשר

מעל 90% מאוכלוסיית ישראל משתמשת במדיה חברתית, אך מכיוון שרשתות חברתיות מנסות לייצר רווחים ככל האפשר, יכולת ההגעה אל הקהל האורגני נמצאת בשפל של כל הזמנים. הדרך המהירה והיעילה ביותר לפגוש את הקהל שלך בו הם מבלים את רוב זמנם היא באמצעות פרסום חברתי.

בקידום ממומן במדיה החברתית, למפרסמים יש המון הזדמנויות לייעל את הקמפיינים שלהם. הם יכולים לבחור את המטרה של מסעות הפרסום שלהם, את סוג המודעה שהם מקדמים ואת המיקוד של המודעות שלהם שיכול להיות ממוקד במיוחד.

עם קרוב ל2 מיליארד משתמשים פעילים מדי יום שמשקיעים בממוצע 41 דקות על הפלטפורמה מדי יום, פייסבוק מתהדרת בבסיס המשתמשים הגדול והמעורב ביותר מבין כל פלטפורמות המדיה החברתית. וכדי לייצר רווח יעיל מהקהל שלהם, הם בנו את כלי המיקוד הטובים ביותר ואת המודעות החסכוניות ביותר עבור מפרסמים.

כשאתה יוצר קמפיין מודעות, הצעד הראשון שלך הוא לבחור את יעד מסע הפרסום שלך לאחר שתבחר ביעדי מסע הפרסום שלך, תבחר את סוג המודעה שתרצה לקדם, שיכולה להיות מודעת קישור, מודעת תמונה, מודעת וידאו, מודעת קרוסלה, מודעה להצגת שקופיות, מודעה דינמית, מודעת אוסף, איסוף לידים .

מודעות רבות מקדמות את המוצרים שלך, ומאפשרות ללקוחות פוטנציאליים ללמוד על המוצר שלך מבלי לעזוב את פייסבוק. הם גם מניעים תנועה לדפי המוצר שלך.

1.

מודעות דינמיות מקדמות מוצרים באופן אוטומטי לאנשים שהביעו עניין בהם באתר שלך, באפליקציה שלך או במקום אחר באינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להעלות את קטלוג המוצרים שלכם ולהקים קמפיין אחד. פייסבוק תמשיך למצוא את האנשים המתאימים לכל אחד מהמוצרים שלך עד שתכבה אותו.

2.

מודעות לייצור לידים מייצרות לידים על ידי איפוס מראש של טפסים עם מידע של אנשים שהזינו בפייסבוק לצורך הרשמת הדוא"ל של המותג שלך, ניסויים בחינם והרשמות.

3.

מודעות מסנג'ר של פייסבוק מאפשרות למנף את הפופולריות והנוחות של האפליקציה בכדי לייצר מודעות ומכירות. 53% מהאנשים מוכנים לקנות מחברה שהם יכולים ישירות הודעה. ניתן לייצר מודעות מסנג'ר 

4.

כשתסיים לעצב ולבחור את הפורמט של המודעה , השתמש בכלי המיקוד החזקים ביותר במדיה החברתית כדי לבנות את הקהל שלך.

כדי למקד ביעילות לקהל הנכון ולייעל את התקציב , חשוב מאוד שתהיה הבנה מעמיקה של הלקוח האידיאלי שלך. אם פרסומות שלך מפורטות ומדויקות ביותר, תוכל למנף את מרבית אפשרויות המיקוד ולהפוך את המודעות שלך לרלוונטיות ככל האפשר.

אם אינך רוצה לבנות את הקהל שלך, אתה יכול לתת לפייסבוק לעשות זאת בשבילך. על ידי שימוש באפשרות של יצירת קהלים דומים, ניתן למצוא קהלים דומים ללקוחות או ללקוחות פוטנציאליים שלך. כל שעליכם לעשות הוא לייבא רשימת תפוצה.

עם 500 מיליון משתמשים פעילים מדי יום, ו 64% מהמשתמשים שלהם בגילאי 18-29, אינסטגרם היא הפלטפורמה הטובה ביותר למשוך את תשומת ליבם של בני הנוער והצעירים. פייסבוק מחזיקה באינסטגרם, כך שבאופן טבעי היעדים שלהם לקמפיין מודעות תואמים את זה של פייסבוק: 

מבחינת המיקוד, היכולות של אינסטגרם הן גרסת הלייט של פייסבוק. אתה יכול למקד לאנשים על סמך מיקומם, דמוגרפיה, תחומי עניין והתנהגויות שלהם. 

מודעות הפגוש הן מודעות ה- YouTube הקצרות ביותר אך עם זאת הזכורות ביותר. כאשר YouTube מציגה מודעה כה קצרה עבור הצופים שלהם, היא לא ממש יכולה להטריד אותם. וכאשר מותגים מייצרים מודעות אלה לסיפורים מהירים ושובבים, הם יכולים להדהד את הקהל. 

אורך מודעות הפגוש עד שש שניות, מופיעות לפני, במהלך או אחרי סרטוני YouTube או באתרים ואפליקציות שנמצאות ברשת המדיה של גוגל. תציע הצעות מחיר לאלף הופעות של כל מודעה.

כשאתה משתמש ברשת המדיה של גוגל, אתה יכול לעצב מודעות מושכות חזותית ולהציב אותן על למעלה משני מיליון אתרים ואפליקציות, YouTube ו- Gmail. אתה יכול גם לבנות קהלים חדשים על ידי מיקוד לאנשים שרוב הסיכויים שיהיו מעוניינים במוצר או בשירות שלך ולבקר מחדש את מבקרי האתר רק על ידי ייבוא ​​רשימת פרטי הקשר שלהם.

אם אינך רוצה לבנות את הקהל שלך או להתמודד עם הצעות מחיר, אתה יכול לאפשר ל- Google AdWords לעשות זאת בשבילך. תכונות המיקוד וההצעות האוטומטיות שלהם יכולות לזהות את קהל הרלונטי ביותר שלך לקבלת ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה.

צרו קשר