קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

איך עושים קידום אתרים אורגני לאתרים שנבנו בWIX ?

עצות למקדמי אתרים מתחילים המתנסים עם קידום אתר WIX

*המאמר כתוב בלשון נקבה אך פונה אל כל המינים1. מחקר ביטויי מפתח

מחקר ביטוים הוא צעד מכריע בכל קידום אתרים. ככל שתעמיקי יותר ותרחיבי את החיפוש של ביטויים הקשורים לתחום העסק והמכירות שלו, כך תוכלי ליצור תוכן שתהדהד אצל מברי האתר שלך. שימי עצמך בנעלי הלקוחות שלך וחישבי על מה הם מקלידים בשורת החיפוש בגוגל כדי לעזור לך למצוא רעיונות. להלן מספר טיפים כדי להתחיל:
העמקת מחקר הביטויים שלך

התחילי על ידי הקלדה של תחום העיסוק בגוגל ואיספי ביטויים שעולים מתוצאות החיפוש וגם משאילתות חיפוש שגוגל מתיעה לך. זה שווה זהב לקידום אתרים בין אם אתר וויקס או אחר.


כלי מחקר וניתוח

ישנם כמה כלי מחקר בחינם ויש כאלה שמשלמים בהם. הם יכולים לעזור לך למצוא מונחים רלוונטיים.חלק מכלי המחקר בתשלום או בחינם לדגמאת, google search console' הם משאבים יקרי ערך למחקר וניהול קידום של אתר. מומלץ מאוד להשתמש בהם.


2 צרי תוכן מהמם !תוכן כדי להצליח בתהליך קידום אתר WIX


קידום אתר wix במדיה חברתית


תוכן הוא חלק חיוני באסטרטגיית קידום אתרים. צרי תוכן שמתאר את העסק שלך ונעשה בו שימוש בביטויי מפתח באופן הטיבעי ביותר! לאורך הטקסט. להלן מספר דרכים בהן תוכלי להבטיח שהתוכן שלך ידידותי לקידום אתרים:

* וודאי שאת כותבת עבור הגולש ולא עבור מנוע החיפוש. השתמשי בשפה טבעית וספציפית לביטויי המפתח שלך. עדכונים אחרונים בגוגל, מכוונים לקליטת שפה טבעית ויום יומית כמה שיותר.

* קריאה לפעולה היא מרכיב חשוב בתוכן של מודעות מדיה חברתית, תמיד זיכרי לכלול קריאה לפעולה ברורה ונהירה בטקסט.

* וודאי שהתוכן שלך תמציתי ולעניין. אם קל לקוראים לעבור ולהבין בערך השירות שלך, יש סיכוי טוב יותר שהם יקיימו אינטראקציה עם המודעה.
3. מדידת התחרות שלך


בשנת 2020 2019 התחרות בעולם השיווק הדיגיטלי וקידום אתרים נעשית קשה יותר ויותר. אנשים רבים משתמשים באינטרנט כדי לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם ולמשוך אנשים לאתרים שלהם. התבוננות במתחרים שלך. אם את לא עושה יותר מהמתחרים שלך, גוגל תעדיף אותם מאשר את התוכן שלך מכיוון שהיא מחפשת לראות דפים שמציעים משאב וידע למבקר. התמקדו במתחרים הישירים שלכם. ישנם מספר כלים כגון SEMrush שיכולים לעזור לך לראות ולהשוות אילו מילות מפתח פופולריות.4. מערך קישוריםקישורים נכנסים אל קידום אתר WIX


קידום אורני של אתרים שנבנו בWIX

כל מקדמת וכל מקדם אתרים יודע, קידום אתרים כולל גורמים רבים חוץ מתוכן הדפים. בעוד שתוכן מסייע מאוד והוא מרכיב חיוני בקידום אתר וויקס, בניית קישורים רלוונטיים עושה זאת גם כן. קישורים עוזרים לבסס אמינות במנועי חיפוש כמו גוגל. הדבר הקריטי שיש לזכור בבניית קישורים הוא שצריך לבנות קישורים מאתרים ברי סמכות. קישורים כאלה עוזרים לגוגל ומנועי חיפוש אחרים לקבוע את החשיבות היחסית של האתר ולייחס לו חשיבות גדולה יותר ורלוונטיות עם אמינות. ישנם אתרי ארכיון ותוכן ופורומים למיניהם, הנחשבים אמינים: אתרים כמו Yahoo !, ו- Yelp ידועים כאתרים "טובים". תוכלי למצוא אתרים אמינים אחרים , ניתן למצוא אתרים שכאלו ולהשתתף בהם כמענה על תשובות או פרסומי מאמרים, בהם תוכלו להוסיף קישור רלוונטי אל אתרך.אופטימיזציה למנועי חיפוש באתר WIX

קידום אתרים מתפתח ללא הרף יחד עם נוסחאות חדשות באלגוריתם. מאמרים ומדריכים יכולים לסייע לך בבניית דרך לקידום אתר WIX באופן שיצליח.. לכתוב תוכן שיש לו ערך ותמיד לוודא שמאחורי הקלעים האתר יתנהל קשורה יהיה מהיר ויאוחסן בבטחה

אמנם, לWIX יש גם חסרונות משלה, כמו מהירות ממשק וסגירות מסויימת לגישה לקוד, אך כל זה משתנה במהרה ואין עוד חברה שמעדכנת ומשפרת את עצמה במהירות כמו וויקס. קידום אתרים בוויקס מתפחתח ואתרי וויקס לא נחותים מאתרי וורדפרס בשום צורה. אתרים שנבנו ב WIX מצליחים לתפוס מקומות ראשונים ולהיות נוכחים בדפים הראשונים באופן קבוע. בעוד אתרים שנבנו בוורדפרס נהיים חשופים לפרצות אבטחה יותר בכל יום.


בתור מקדם אתרים שבחר לבנות ולקדם אתר WIX, אני תמיד מרוצה כשאני נעזר בתמיכה בעברית WIX


מאחר והמענה תמיד זריז, הם מתקשרים אליי תוך 3 דקות, ותמיד יש מענה, לפחות עד כה, כשפניתי אל התמיכה של וויקס לסיוע. לא זכור לי משהו בצורה זאת באתרי וורדפרס שניהלתי. ישנם אינספור ביקורות WIX אך מה שמשנה הוא הנסיום והתוצאות, מנסיוני קידום אתר WIX הוא מלאכה ברת ביצוע ללא קושי העולה על קידום אתרים שנבנו אחרת.מעט אסטרטגיה יכולה לעשות דרך ארוכה מבחינת אופטימיזציה למנועי חיפוש ולא צריך להיות מומחה קידום אתרים לשם כך. אם תבצעי התאמות קטנות ותמשיכי לעדכן תכנים, הפוטנציאל שלך לגדול ברשת ימשיך לצמוח.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בצפון קידום אתרים במרכז