קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

הצעה שלי, קידום אתרים בגוגל

#קידוםאתרים #מקדם-אתרים #קידום-אתרי-וויקס #קידוםעסקיםבאינטרנט


דבר ראשון, נבין מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים מתייחס לאופטימיזציה למנועי חיפוש, הדרך שבה הופכים אתרים לידידותיים למנועי חיפוש.
שיטות יסוד של קידום אתרים בגוגל

מחקר מילות מפתח

מה שיאפשר לנו לדעת באילו ביטויים להתמקד זה מחקר ביטויי המפתח שלנו. איסוף של ביטויים בהקשר רחב וצורות שאלה שונות יסייע מאוד. המחקר יתבצע בעזרת כלי ניתוח חינמיים של גוגל כמו serch console' analytics וכלים בתשלום כמו ahref , semrush ועוד, לכל אחד נח להשתמש בכלי אחר.

לאחר שנסיים את מחקר ביטויי המפתח אנו נתחיל להכין תכנים, כמה שיותר אינפורמטיביים ומכילים את הביטויים שאספנו, לפי רלוונטיות לעולם התוכן, נסו לא לפוצץ את הטקסטים ביותר מדי ביטויים חוזרים, זה משפיע לרעה על קידום אתרים בגוגל.היכן למקם את ביטויי המפתח בטקסט

מקמו את הביטויים החשובים יותר בכותרות הראשיות וכותרות המשנה. בתוך גוף הטקסט, הכניסו את שאר הביטויים והשתמשו בהגיון ורלוונטיות. קישורי טקסט יכולים להיות הביטויים החשובים שבגוף הטקסט. שוב, לא כדאי להגזים.


אל תזניחו את תגיות המטא

תיאורים, כותרות, טקסט חלופי של תמונות ומדיה. הגישה אליהן היא מתוך ספריית המדיה בממשק הניהול שלכם. גוגל סורקת את התגיות הללו ומשום כך הן חשובות ואף קריטיות לקידום אתרים בגוגל.
אופטימיזציה של תמונות

הקפידו להעלות לאתר תמונות בגודל של עד 100 KB ועדיף כמה שפחות. נכון, לעיתים יש צורך במדיה באיכות גבוהה וזה אכן שיקול שיש לעשות, לעיתים הגיוני לחרוג מהמגבלה של הגודל כדי להציג תמונה מרהיבה ומושכת. אך בשימוש בתמונות ראשיות או בתמונות רבות בגלריות, לא מומלץ להעלות תמונות ששוקלות הרבה, זה ישפיע על מהירות הטעינה וחווית הגלישה באתר, ואלו ישפיעו על הדירוג של האתר.


סרטון הסבר שימושי של קידום אתרים בגוגל
מדריך קידום אתרים בגוגל

אלו הם רק חלקיק ממה שיש לבצע כחלק מאסטרטגיה של קידום בגוגל. מדריך זה יעזור לכם להתחיל ולשמור על כללי בסיס, אך בכדי להצליח לעלות בדירוגים בגוגל, יש גם לבנות קישורים מחוץ לאתר שמקשרים לאתר שלכם.


ההמשכיות של התכנים שמתעדכנים באתר אינטרנט, קריטית לשיווק בגוגל, זאת מאחר ואתרים מעודכנים נחשבים יותר בעיני האלגוריתם המחשב של גוגל. רעננו, חדשו ועדכנו תמיד.


לייעוץ חייגו 0547246256

קידום אתרים - דף הבית