קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

חלק שלישי- הקניין המקומי

עודכן ב: 14 נוב 2019

החיפוש בגוגל ובכלל ברשת, הופך להיות יותר ויותר מקומי. שימוש בחיבור לווי פיי שלנו, או לגיפי אס. מאפשר גילוי מיקום ומציאת של עסקים שקרובים אלינו. זה מועיל ביותר ללקוחות וגם לקידום אתרים לבעלי העסקים, שמחפשים להגיע לקהל הקרוה אליהם.

הסיבות שבשלם מגיעים גולשים לחיפוש של מידע באינטרנט הוא מגוון. המניעים לחיפוש מידע באתרי אינטרנט נגרם כדי לתכנן תכניות, לתכנן רכישות, בגלל שהגולש שמע או קרא משהו במקום אחר, או צורך ספציפי במוצר ספציפי.


המקורות אליהם פונים הגולשים בכדי להשיג מידע, הוא גם מגוון. סוגי האתרים נעים בין אתרי עסקים, רשתות חברתיות, מפות וניווט, אתרים המספקים ביקורות וחוות דעת גולשים ומקצועיים. 83 אחוז ממקורות המידע הם רשת החיפוש, כשגוגל לוקחת את חלק הארי מנתח זה. מקורות חיפוש הם אמצעי יצירת מגע של המפרסם עם הלקוח, יש ערך בלדעת היכן נמצא הגולש כשזה מגיע לבחירת מיקומים למודעות ונקיטת אסטרטגיה שיווקית.בעזרת מידע לגבי מה מחפש הגולש, בעלי האתרים יכולים להבטיח כי הם מציעים ומציגים את החומרים הלונטיים. כיום ניתן לדעת כל כך הרבה על הרגלי הגולש ומה הוא מחפש. שעות הגלישה, מיקום הגולש, ביקורות, פניות ועוד.


לבסוך, סוג המכשיר ממנו מגיע הלקוח אל האתר, נחלק בין מחשב מובייל וטאבלט. לפי האחוזים המתוארים בגרף. מהנתונים ניתן להבין את חשיבותה של התאמת אתר לכלל הפלטפורמות. שכן, 23 אחוז גולשים בטאבלט או 38 אחוז ממקור מובייל, אלה הם נתחים גדולים בתוך חתך הקהל.


מידע נוסף בברומטר של גוגל: https://www.consumerbarometer.com/en/insights/?countryCode=UK1 צפיות