קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

קידום אתרים אורגני- קידום אורגני בגוגל

עודכן ב: 14 נוב 2019

מנועי חיפוש הם ללא ספק, אמצעי בירור מידע הנמצא בשימוש הרחב ביותר, מאופציות דליית המידע הקיימות בעולם. כך שזה ברור מאליו, שלהיות בעלים של אתר אינטרנט עסקי, יכולה להיות נכס ואפשרות צמיחה רלוונטית ופרקטית ביותר. כשמדברים על קידום אתרים במנועי חיפוש מתכוונים לרב ל SEO. אופטימיזציה למנועי חיפוש יכולה מאוד לעזור לעסק שלך, אך זו רק דרך אחת.

אמנם התקדמות עסקית דרך מיקומים גבוהים של האתר במנועי חיפוש, כמו GOOGLE\ YAHOO\BING ועוד, יכולה להביא להצלחה מסחררת מבחינה כלכלית ועסקית. אך לא תמיד SEO לבד ישיג את המטרה.


שיווק


בשיווק מיקוד הוא העניין. למצוא את הנישה העסקית, הפתרון הייחודי שאתם מציעים ללקוחות. זה מה שיכול להבדיל בינכם למתחרים. יכול מאוד להיות, שבתחום שלכם יש מתחרים ותיקים וחזקים, שנמצאים במיקומים ראשונים במנועי החיפוש. לעבור את המתחרים הללו יכול להיות קשה עד בלתי אפשרי. מה שניתן לעשות הוא: 1. להתברג לדפים הראשונים.

2.קמפיינים ממומנים-גוגל ומדיה חברתית כמו פייסבוק בדף עסקי.

לצורך הצלחה בקמפיינים ממומנים, כדאי מאוד לתת את המאמץ וממש להשקיע בנראות ובמסר. השיווק שלכם תלוי בזה. תכנים, מבצעים וגרפיקות מושכות עין, הם מרכיבים חשובים בקמפיין ממומן טוב.


שיווק דיגיטלי כדי למשוך לקוחות חדשים

לעיתים הקידום הממומן מועיל לאורגני, למשל: קמפיין ממומן שהביא תנועה גולשים רבה לאחד הדפים באתר שלכם, יכולה להביא להכרה בסמכות הדף הזה על ידי גוגל, מה שיכול לתרום מאוד למיקום הדף בתוצאות החיפוש. כך שסוגי הקידום אינם סותרים, אלא משלימים. יש לקיים תהליך ארוך טווח של קידום אורגני וניתן לשלב קידום ממומן משלים.


SEO

קידום ארוגני הוא נושא רחב ומגוון. קריאה מקיפה בנושא קיימת בקישור הבא: קישור לדף קידום אורגני

מה שכן בחרנו להזכיר במאמר זה, הם כמה נקודות בסיסיות בקידום אתרים במנועי חיפוש, כאלו שכדאי להקפיד עליהם ויהוו נקודת התחלה מעולה לאתר שלכם.


חברה לקידום אתרים

XML מפת האתר: מפת האתר עוזרת לגוגל לסרוק ביעילות את האתר, מתארת את ההיררכיה על פי החשיבות לתהליך הקידום של האתר הספציפי. קיומה של מפת אתר בסיסית לצורך הכללה טובה בגוגל. בוורדפרס ניתן להתקין תוספים ליצירת מפת אתר, וויקס עושה זאת כמעט לבד בפשטות דרך ממשק ה SEO שלה. מומלץ לחבר את האתר ל google search console כדי להיות עם היד על הדופק לגבי שגיאות סריקה

ותיקונים נדרשים, שאם לא יתוקנו ישפיעו על קידום האתר.
תגיות ותיאורים-הקפידו למלא את כל תגיות ה Title \Description\ Alt ככל הניתן. אמנם ירדה חשיבות התגיות בשכלול הדירוגים במהלך השנים, אך עדיין, ללא תגיות תיאור קשה מאוד להתקדם.

מהירות האתר- למהירות האתר שלכם יש חשיבות והשפעה על הנוחות של הגולש. אתר איטי יגרום לאחוזי נטישה גבוהים. גוגל תחשיב את התנהגות הגולשים וגם תבדוק את מהירות האתר, ותמקם אותו בהתאם. יש לזכור, המטרה של גוגל היא לקדם אתרים סמכותיים וידידותיים למשתמש, מהירות האתר היא תנאי לאתר ידידותי לגולש.איך לעקוף ים של מתחרים

קידום אתרים

קידום אתרים זה תהליך לשיווק העסק שלך דרך האינטרנט. מונח זה כולל קידום במדיות חברתיות, קידום בגוגל, קידום ממומן ואורגני, יו טיוב, פייסבוק, תמונות, סרטונים ועוד...

לקדם עסק דורש מאמץ. ישנן דרכים רבות לגשת לכך, אך ברור שדרכי השיווק המסורתיות, טלוויזיה, רדיו, עיתונות ושלטי חוצות, כבר החליפו מקומות עם המדיה הדיגיטלית. גם בצריכת מידע ותכנים וגם כאמצעי שיווק.

מהם היתרונות בקידום דיגיטלי?

1.צורת שיווק המספקת ערך ומידע לגולש

2.יצירה של לקוחות עתידיים, על ידי שיתוף ידע שיכול להוביל לרכישות עתידיות.

3.משיכת לקוחות רק על ידי כתיבת פוסטים-הוצאות נמוכות יחסית.

4.יצירה של רשת שיווקית דרך מגוון אמצעי שיווק הקיימים באינטרנט.

4.יצירה של מאגרי לקוחות רחבים.חברה לקידום אתרים –הגודל כן קובע.

בכדי ליצור קידום אורגני אפקטיבי באמת, כדאי מאוד שהמקדם שלכם יכיר את כל ההיגיון מאחורי העסק שלכם. מה זה אומר? כדאי שהוא ידע מה אתם מוכרים, איך אתם עושים זאת ובכלל, יהיה חלק ממה שקורה אצלכם בעסק. המקדם מתעסק בתוכן רלוונטי ומייצג את העסק שלכם באינטרנט הרחב.


לדוגמה, חלק חשוב בSEO הוא בחירת ביטויים, הביטויים שגולשים מקלידים במנוע חיפוש, שבהם האתר שלכם יכול להופיע. המקדם בוחר ביטויים למיקוד, בתהליך חוזר ונשנה. כל התוכן באתר, הקישורים החיצוניים, החיזוקים, כולם ילכו לחיזוק המיקום של האתר בתוצאות החיפוש של ביטויים אלו שנבחרו כמייצגים את העסק ותחום הפעילות שלו. תהליך קידום נכון יודע לנצל את הביטויים הנכונים שבהם ניתן לקיים תחרות ולהתברג למקומות גבוהים , זאת בתנאי שלביטויים יהיו חיפושים חושיים בכמות מספקת ובהתאם למטרות. מה שבעצם אנו אומרים, זה שכדי לבחור נכון בין אלפי הביטויים נחות ניסיון נחוצה תשומת לב.מאמר מומלץ לקריאה עם מידע שימושי ביותר על SEO וקידום אתרים במנועי החיפוש ובגוגל


לחברות קידום אתרים גדולות יש ניסיון בשפע, כך ברב המקרים. אך דבר שלרב חסר הוא זמן והשקעה. תשומת לב זה משהו שקשה לתת כשאתה אוחז בכמות תיקי לקוחות רבה שמחולקת בין מספר מצומצם של עובדים, הרי חברה חייבת להיות רווחית והחזיק בכמות רבה של לקוחות לשם כך. בחברה קטנה לקידום אתרים, יש את הזמן וההשקעה. כל לקוח הוא כמו עסק של המקדם בפני עצמו, הצלחת העסק מובילה להצלחת המקדם-אינטרס משותף.

מקדם אתרים בחיפה


בכל מקרה, כדאי לבחור במקדם מנוסה שישתף אתכם בנעשה ולא יבצע שיטות קידום פסולות שיפגעו אנושות באתר שלכם.


לעוד שאלות מוזמנים ליצור קשר

לדף הבית