קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

קידום אתרים אורגני שלב 1 : תגיות מטה- Meta Tags עם התמקדות בתגית הטייטל, Title Tag

Updated: Nov 14, 2019

תגיות מטה למיניהן- Various Meta Tags

לפני שניגש לתגית הטייטל, או הכותרת , או ה H1. ניגע במה זה בכלל תגי מטה, למה הם משמשים בעבור מקדמי אתרים ומה קייט מוריס ממוז מייעצת לנו לעשות כיום עם תגיות המטה.


תגיות ה<META>, הן סימונים, אשר ממוקמים בדרך כלל בראש העמוד, כך שהן הדבר הראשון שרואים מנועי החיפוש כשהם ניגשים לסרוק את דף האתר. תגיות מטה מספקות מידע מהיר ונגיש על מסמך הHTML שהוא הדף באתר לצורך העניין.


מקדם אתרים מקצועי ישתמש לרב בתגיות מטה המספקות תיאור על הדף ובמה הוא עוסק, כותרת טייטל , מילות מפתח, מידע על הכותב. ועוד נתוני מטה.קידום אתרים אורגני

בשנת 2019 תגיות מטה עדיין חשובות!

,Kate Morris, במאמרה מאתר מוז

מציינת שכיום עדיין ישנה חשיבות לתגיות מטה בקידום אורגני של אתר, אך לא כל התגיות חשובות או מועילות. בנוסף, ללא תוכן רלונטי ועיקבי המסופק באופן שוטף לאתר, לתגיות המטה לבדן אין סיכוי בעולם ה SEO בשנת 2019, קייט מייעצת למקדמי אתרים להשתמש במינימום התגיות הנחוץ לקידום האתר. מתוך התחשבות באורך הקוד המרכיב האת הדף, על מנת לתת קצה של יתרון מבחינת מהירות ויעילות הדף למען הגולש.


תגית הטייטל-TITLE TAG


<head>

<title>Example Title</title>

</head>תגית <TITLE>, אמורה להיות תימצות ברור וקולע של תוכן האתר. עבוד מנוע החיפוש. תגית טייטל חשובה מאוד לקידום אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש, לקידום אתר האינטרנט ברשתות החברתיות ולשימושיות עבור הגולש אשר משתמש באתר.

בתוך תגית הטייטל נשתמש גם במילות מפתח שמצאנו מתוך מחקר ביטויי מפתח מקיף. חשוב להקפיד על כך שהנושא המרכזי של הדף ,בהקשר של SEO, יהיה כמה שיותר ראשון בטייטל.


מנוע החיפוש שואב מתוך הדף את תגית הטייטל ומציג אותה בכותרת של תוצאת החיפוש, כך שההתחשבות של מנוע החיפוש בטייטל יכולה להוות השפעה רבה על מיקום הדף בתוצאות החיפוש. לדוגמא: אם חיפשתם בניית אתרים בחיפה, תוצאת החיפוש תכיל דפים שתגיות הטייטל שלהם מכילות את הביטוי בניי

ת אתרים בחיפה, ובהתחשבות בגורמים רבים נוספים תשכלל את מיקומו של הדף מול הדפים האחרים המכילים את הביטוי בניית אתרים בחיפה ואף הטיות שונות של הביטוי כמו, חברות בניית אתרים בחיפה, חברה לבניית אתרים בחיפה ועוד..כותרות H1

כותרת H1 היא בעצם הכותרת הראשית של האתר. אמנם לאורך השנים נעשה גם בהם שימוש פסול בהכנסת מילות מפתח לטייטל וכותרות, על מנת לזנק לראש תוצאות החיפוש, אך כיום גוגל עולה על זה במהירות ומענישה חמורות את המשתמשים בטכניקות אלו. מה שכן חשוב לשים לב אליו, בקשר שבין הכותרת לתגית המטה טייטל, היא לשמור על התאמה במילות מפתח .

הגולש מצפה לראות את אותה הכותרת שעליה לחץ בדף תוצאות החיפוש, שהיא תגית הטייטל בעצם. וכשייכנס לדף תוצג בפניו הכותרת אייץ 1 . מה שישפיע על מעורבות וזמן שהייה בדף. גוגל שמה לב לכך, לכן בדרך כלל ישנה התאמה בין דירוג גבוה בSERP לבין תגיות טייטל וכותרות דף מתואמות.


אך שוב, אל תהיו רובוט, שימרו על רלונטיות ויצירתיות. גם התאמה מאולצת יכולה לגרום לחווית משתמת שלילית וליצור דירוג נמוך בגוגל.


אל תהיו רובוט

לסיכום. חשיבותן של תגיות מטה בשנת 2019 עדיין נשמרת, אך זה ברור שאינה שלמה ללא תוכן רלונטי והשקעה בחווית המשתמש באתר. עולם הSEO רחב ומשתנה תכופות, אירועים בעולם הקידומי, כמו שינויים באלגוריתמים של גוגל, יוצרים גלים של הדף בדפי החיפוש, ומשפיעים על עסקים בשווי כספי רב. תהליך הקידום מתחיל בבנייה איכותית של אתר המוכן לקידום בגוגל וממשיך, בקידום שוטף ויד על הדופק לשיפורים מתמידים באתר ולאפטימיזצייה שלו.


ליצירת קשר לבניית אתר-אנא השאירו פרטים בקישור הבא:

השארת פרטים


8 views