קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

SEO :שנת 2019-2020, מה זה SEO והאם זה עדיין חשוב?

עודכן ב: 14 נוב 2019

השינויים בקידום האורגני SEO שהיו בשנת 2019

באופן כללי, השינויים אופיינו בחידוד החיפוש אחר תוכן ומומחיות. כרגיל, גוגל מכוונת לקראת עולם שבו שאילתות חיפוש בגוגל ייענו כמה שיותר מדוייק, בהתאם לשאלות וחיפושי הגולשים, עם כיוון התנסחות קרוב ליום יום, כמה שיותר. שאלות למה, איך, כמה והאם...ביטויים שגורים וזאת לצד הדגשת מומחיות.


מה זה SEO

שנת 2019 מסתיימת והאתר שלך עדיין לא מופיע במיקום נורמלי בSERP של גוגל?

זה הסימן לשנות אסטרטגיית SEO. זו גם ההזדמנות הטובה ביותר שלך לנצל את השיפורים בעולם ה SEO ולעבור את המתחרים. לייעוץ בקידום אורגני צרו קשר

כעת בואו נעבור יחד על כמה מגמות שינוי בקידום אורגני שקרו השנה...






1. תוכן טוב

עדיין לא הכנסת תוכן חדש לאתר? כדאי לזכור כי גוגל ממשיכה לראות ולחפש את התוכן, כעוגן למומחיות וחידוש ופעילות באתר. היא תבחן מה יש לכם להציע למחפש. אני אציע להתחיל ולתכנן תכנים מראש. למשל, יש לכם מוצר שמתאים במיוחד לחורף? אל תחכו לחורף, העלו אותו כבר בסתיו! נסו לנחש בכותרות שלכם, אילו שאילתות יכניסו הגולשים בגוגל, נסו לקלוע למה שהם יכתבו.


2. מומחיות

הידעת שגוגל "מתגמלת" אתרים שבהם תוכן המתמקד בנושא ספציפי. ההתמקדות הזו מראה לגוגל שאתם מומחים בתחומכם. אז במקום לכתוב על ביטויי מפתח בודדים, התמקדו בעולם התוכן כולו. צרו תיקיות ותת תיקיות בתפריטים אשר מקובצים על פי עולם תוכן. כחלק מהכנת בסיס של קידום אורגני טוב, צרו היררכיה ברורה והגיונית כמה שניתן באתר שלכם. גוגל תחשיב זאת לכף זכות.


המומחה שלכם לקידום אורגני

3.קידום לוקאלי-קידום מקומי-BUISNESS MY GOOGLE

בשנת 2019, ונראה שזאת מגמה שתמשיך. החיפוש הלוקאלי עולה דרגה. גוגל מזהה כי רב החיפושים נעשים על בסיס מיקום, כי רב המחפשים רוצים לקבל תוצאות שקרובות אליהם גאוגרפית. על כן, התחברות לגוגל מיי ביזנס, מאפשרת לשים את העסק שלכם במיקום גאוגרפי בתוך המערכת של גוגל עצמה. ליצור הצלבות בין פלטפורמות שונות, ולהראות אתכם בראש התוצאות על פי מיקום קרוב. זהו קידום אורגני מומלץ ופשוט לתפעול.


קידום אורגני לוקאלי על פי מיקום

4.תוכן וידאו

שימו לב, החשיבות של תוכן וידאו הפכה למרכיב משמעותי בנוכחות בדפי החיפוש בגוגל בשנת 2019. התוכן מסוג וידאו משאיר את הגולשים אורך שמן רב יותר באתר שלכם, זה גורם לSESSION ארוך יותר, כך שגוגל תחשיב את התוכן באתר לחשוב ומועיל. זה מרכיב שיביא לעלייה בדירוגים בSERP. יצירת דף עם מגוון סוגי תוכן מעלה את רמת היעילות של האתר שלך לגולש וזה מה שגוגל תחפש יותר ויותר. בנוסף, בעזרת סרטונים, ניתן להופיע בראש התוצאות באיזור הסרטונים המוצעים, זאת אפילו שלא קיים דף ספציפי בדף התוצאות הראשון. דרך מצויינת להגיע למיקום גבוה בדף הראשון של מנוע החיפוש של גוגל.


תוצאת חיפוש סרטוני וידאו בדף תוצאות החיפוש של גוגל-הוידאו מעל כל התוצאות האורגניות

MULTI SEO .5

האתר שלכם הוא דרך מצויינת לשווק. אך הוא אמצעי אחד רק. צרו לעסק דפים חברתיים במגוון הפלטפורמות. כיום ישנה חשיבות לנוכחות המוצג ברשת. הצלבות של מידע, פוסטים וקישורים שגוגל תקלוט על המותג מהאתר, דפים עסקיים ועוד. כל זה מעלה את נוכחות וערך האתר שלכם, ויגביר את חשיבותו הניראית בעיני גוגל כתשובה לשאילתות הגולשים.

.


6.קידום ממומן

השילוב בין קידום ממומן וקידום אורגני בהחלט מומלץ. יש ליצור קידום ממומן תלוי מטרה, למען טראפיק, לידים וצרכים שקיימים. אין צורך להגזים בתקציבים בכל סוגי הקמפיינים. הכל תלוי במטרה. מה שכן מועיל בשילובים ממומן ואורגני, זה היצירה של תנועה ונוכחות ברשת בעבור האתר והמותג שלכם.


שנת 2019 אופיינה בשינויים רבים בעולם הקידום האורגני בגוגל. בקישור הבא תוכלו למצוא מידע קצת יותר מפורט לגבי שינויים אלו, (למי שיש חשק לקצת קריאה), שינויים בSEO 2019.

מזמין אתכם להתייעץ.


לדף הבית