קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

קידום אתרים לעסקים

חליפת ליווי שלמה 

קידום אתרים מקצועי ללא שימוש בשיטות פסולות. נסיון רב בהבאת אתרים למיקומים גבוהים, אופטימיזציה מקיפה לאתר, מחיר הוגן הנקבע על פי רמת התחרותיות.

שלב 3

אופטימיזציות. קוד.תוכן..מבנה. אבני היסוד של SEO.. בלעדיהם קידום אתרים לעולם אינו שלם. בתוך שלב זה אנו מחברים את האתר גוגל והלקוח, כדי שכולם ידעו על מה האתר מדבר ומה הוא מוכר. כאן גם מתחיל שלב הקמת האתר והזנת התכנים.

שלב 2

מחקר ביטויי מפתח מקיף. זה שלב בסיסי וקריטי להתחלת העבודה. נקבע מהם התכנים העיקריים, המסרים הבולטים והערך מוסף שהעסק מביא עימו ללקוח, לאתר ולשלב הקידום. מתוכו נברא את עולם התוכן של העסק שלכם.

שלב 1

בדיקת המצב ההתחלתי , יש אתר/אין אתר ומה נחוץ לעשות. מתוך כך נקבע יעדים, מטרות לעסק ולאתר העיסקי ונחליט מהם המדדים שלנו להצלחה בפרוייקט.

שלב 6

ניהול נכסי העסק במדיות החברתיות. העלאת תכנים על פי לוח זמנים קבוע. על פי המטרות שהגדרנו לקידום העסק דרך הדף העיסקי שלו. מעבר על נתונים ושיפורים בתהליך שחוזר על עצמו לאורך כל הדרך.

שלב 5

האתר כבר ירוץ. נתחיל בבדיקת התאמה קמפיינים ממומנים  לעסק שלך, בגוגל, פייסבוק ועוד. על פי תנאי התקציב ובתיאום מלא איתך. אך המלאכה לא מסתיימת שם, כי אנו נקפיד לדאוג ולבדוק את הקידום האורגני  ולעדכן את תכני האתר כל הזמן כדי להעלות את חשיבות האתר בגוגל.

שלב 4

את עולם התוכן שגיבשנו לגבי העסק מתוך העבודה על הקמת האתר. נתחיל לבסס גם בדפים העסקיים הקיימים או נקים כאלו. דפים עסקיים דמיה החברתית הן בסיס האם שלנו לשיווק דיגיטלי בסושיאל.נקבע מטרות ברורות ויעדים להשיגה במדיות אלו.

התהליך עשוי ומשתנה בהתאם לפרויקט, תחרות ושיקולים נוספים*

קידום אתרים SEO

קידום אתרים ברשתות החברתיות

לעסק יש מוצרים, יש לו מיקום פיזי, יש לו עובדים ומרכיבים רבים. את כל זה אתם יודעים. אך לעסק שלכם יש נכנסים חשובים נוספים. האתר של העסק ודף הפייסבוק של העסק, כמובן שגם אינסטגרם וכל המדיות החברתיות שקשורות למותג שלכם. מהנכסים האלה אפשר לעשות זהב. 

בימינו, הדרך לפרוץ למודעות הקהל, לחשוף את המותג שלכם לעוד אנשים ולפרסם בצורה יעילה ביותר, זה דרך המדיה החברתית וגוגל כפי שכבר הזכרנו. 

אנחנו מנהלים קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובאינסטגרם. בפלטפורמות האלו ניתן לדבר בגובה העיניים, ליצור פוסטים מעניינים עם תכנים מושכים ויצירתיים. ממש לתת לדמיון השיווקי לעוף. על כן אנו מקדישים זמן רב בטיפוח העסקים אותם אנו מקדמים במדיות החברתיות, כי אנו מאמינים ששם קיים ערך נוסף רב לעסק. 

לעוד שאלות וייעוץ SEO

סוגי קידום אתרים-קידום אורגני ו קידום אתרים ממומן,על קצה המזלג

אחרי שכבר יש לעסק אתר, צריך לתת לו דחיפה. כדי שילמד לעוף. כשמדברים על קידום אתרים, ישנם מספר אופקי פרסום מרכזיים בהם ניתן לפרסם את העסק. גוגל ורשתות חברתיות.. 

גוגל היא מנוע החיפוש הגדול בעולם, ניתן לפרסם במנוע החיפוש עצמו, אך מלבדו , לגוגל ישנם מאות שותפים. אתרים  המתמחים בנושאים מגוונים וספציפיים, בלוגים, יוטיוב ועוד. כשאנחנו ניגש לבחור את הקמפיינים לעסק שלך, קודם נבחן מה העסק עושה, למי הוא מספק פתרונות והיכן נמצאים אותם האנשים. בכדי שהקמפיין יהיה מדוייק ככל האפשר ובניצול מקסימלי של קליקים לעומת תקציב. או חשיפה לעומת התקציב, אנו נדע לבחור את הקמפיין הנכון לעסק שלך.

כשמדובר בקמפיין פרסומי דיגיטלי לאתר אינטרנט, אתם צריכים להקפיד לבחור איש מקצוע שיוכל להקדיש את כל תשומת הלב בעסק שלכם, שהוא הבייבי שלכם. כי ניהול מסע פרסום ממומן של עסק, כרוך במאות גורמים שמשתנים על בסיס יומי. גורמים כמו מחיר לקליק, רמת התחרות, חווית משתמש , מודעות מסוגים שונים. אז אם מצאתם סוכנות גדולה, אנו מציעים לתהות לרגע, האם חברה בגודל כזה תוכל ותרצה, להשקיע בעסק שלכם?

אפשרות נוספת היא לבחור במקדם אתרים מנוסה ומקצועי שיבצע את העבודה עם  תשומת לב מלאה לעסק שלכם. כי זו לא רק הכמות , אלא זו האיכות שקובעת את הצלחת הקידום של העסק שלכם.

SEOak מציעה שירות אישי ותהליך ממוקד. שיקוף מלא של נתונים ודוחות. עדכונים שוטפים ותהליך של צמיחה משותף עם העסק שלך. 

קידום ופרסום עסקים דיגיטלי 

פנו אלינו לפרסום העסק שלכם ולהשגת תוצאות טובות יותר בניהול הקמפיינים הממומנים שלו, בגוגל ובמדיות החברתיות. התקשרו לקבלת מידע והצעת מחיר הוגנת.

לעוד שאלות ולהרכבת אתר מנצח, פנו אלינו