קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

מה זה SEO קידום אורגני

 

העכבישים של גוגל

העכבישים של גוגל. הם תוכנות שפותחו כדי לסרוק את האינטרנט.העכביש סורק את כל העמודים ,מאנדקס ורושם את כל  התוצאות במנוע החיפוש.
הוא בוחן כל דף אינטרנט ומתבסס על מספר גורמים שונים כדי לפענח ולאחסן את המידע.

לאחר סריקת הדפים ה Google Spiders יוצרים אינדקס עצום של כל המילים  שהם פוגשים ומיקומן בכל דף. כאשר משתמש מזין שאילתה ,גוגל מחפשת באינדקס דפים תואמים  ומחזירה את התוצאות שהן להערכתה הרלוונטיות ביותר למשתמש . הרלוונטיות נקבעת על ידי מאות גורמים. שקובעים את דירוג או מיקום הדף ב SERP של גוגל.

קידום אורגני הוא בעצם מילה נוספת ל SEO.

מה שאנו מכנים אופטימיזצייה למנועי חיפוש.

הכינוי אורגני מגיע מעצם ההבחנה בין קידומים ממומנים עליהם משלמים, לעומת קידום אורגני שמגיע באופן טבעי לאורך זמן והתמדה. קידום אורגני הוא המקביל השיווקי האינטרנטי של אתרי אינטרנט,  לפרסום מפה לאוזן, אשר ללא ספק היא השיטה הכי טובה לבניית אמון לקוחות במותג שלך.

SERP - SEARCH ENGINE RESULT PAGE

מונח חשוב בעולם הקידום האורגני, הוא SERP- דף תוצאות החיפוש. הדף שהתקבל לאחר שהקשנו את ביטוי החיפוש שלנו בגוגל. אנחנו רוצים להיות בעמוד הראשון ב SERP. כיום, בישראל, 97 אוז מהגולשים, מבצעים חיפושים בחיפוש של גוגל. כך שלהיות שם זה הכרחי לקידום אורגני. 

דף תוצאות החיפוש בגוגל, מורכב ממודעות ממומנות וממודעות אורגניות. האורגניות עולות בהתאם לביטוי שחיפש הגולש או לשאלה שהקליד הגולש. על פי התאמה שמבצע האלגוריתם של גוגל, יחד עם התכנים שבאתר ביחס לשאלה שחיפש הגולש.

המודעות הממומנות מופיעות בתשלום, וממוקמות ב3 הרשומות הראשונות בדף ואף שלושת האחרונות, בינהן מופיעות הרשומות האורגניות.

לעוד בנושא ראה ערך - SEO -

כך נראה ה SERP:

נשמח לשמוע מכם ולעבוד יחד