קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

SEO - Search Engine Optimization

First Prize Badge

קידום אתרים זה אופטימיזציה אינסופית

אפטימיזציה למנוע החיפוש. זה בעצם שורה ארוכה ומסורבלת של פעולות, תיאום בין ממשקים שונים. בכדי לגרום לאינטרנט להבין מה אנחנו עושים, איפה אנחנו עושים את זה, במה אנו מתמחים ובכלל, שידעו שאנחנו פה. משיצה שמוטלת על מקדם אתרים ולעיתים היא מורכבת ביותר. ההתאמה של אתר אינטרנט לSEO מורכבת מפעולות שנעשות באתר עצמו מאחורי הקלעים וגם בצד הנראה לעין. בנוסף, ישנם גורמים מחוץ לאתר

המשפיעים על רמת הקידום של אתר ברשת החיפוש. אנחנו רוצים ליצור סביבה שמציגה את האתר שלנו הכי נכון וברור, כשהשאיפה היא למצוא במה אנו מיוחדים קצת יותר. רמות מורכבות שונות ורות שונות של השקעה או עסוק בתחומים שונים, משנים ומשפיעים על מחיר קידום אתרים. מומלץ לבחור את רמת ההשקעה לפי צרכי העסק ומטרות הקידום לאתר.

SEOak Blog

קריאה נוספת בנושא ניתן למצוא גם בבלוג שלנו

היום, כשמדברים על אינטרנט, בעיקר מתכוונים לכוחות החזקים השולטים ומכוונים אותו. גוגל היא כח בלתי ניתן להתעלמות.

אפשר למצוא ברשת החיפוש של גוגל כמעט הכל. וגם אנחנו רוצים להיות שם ובמיקום גבוה.

גוגל משנה תכופות את האלגוריתמים והצורה שבה האיננטרנט נראה. כך שעל מקדם אתרים כל הזמן להיות מעודכן ולשנות תכנים ואלמנטים בכדי לרענן את האתר ולשמור על רלונטיות. גם כשהגענו למקום שרצינו,  בקידום אורגני עלינו להמשיך לחקור ולשפר את האתר כדי להישאר באותה רמה ולא לרדת מתחת למתחרים עם מטרה דומה.

נשמח לשמוע מכם ולעבוד יחד

מקדם אתרים יכול לעזור לעסקים קטנים ?

נמאס לכם לאבד לקוחות למתחרים ?

נחוצה לעסק שלכם נוכחות אינטרנטית רבה יותר.

כ 97% מהצרכנים נכנסים לרשת כדי למצוא שירותים מקומיים, ו 93% מהחוויות המקוונות מתחילות במנוע חיפוש גוגל. כשהם שם, 55% מהמחפשים לוחצים על אחת משלושת הרשומות הראשונות.

על ידי אופטימיזציה של האתר שלכם למנועי חיפוש, העסק שלכם הופך גלוי יותר לאנשים המחפשים את השירותים של העסק שלכם ברגע שהם זקוקים להם, האם אתם תופיעו שם?
 

נשמח לשמוע מכם ולעבוד יחד