קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

אתר חנות- אתר מסחר

אתר חנות או E-COMMERCE , הוא פורטל לעיון ולרכישה של מוצרים שמשווק עסק. ​קיימים סוגים רבים של אתרי מסחר, כמו מכירות פומביות,ייעוץ,הזרמות תכנים. אך הנפוץ ביותר הינו אתר חנות מכירתי. בשביל בעל עסק, חנות אינטרנטית היא משאב בעל ערך, אפשרות ליצור הכנסה פסיבית גם כשהעסק הפיזי לא פועל. כיום, האפשרות שקיימת רק חנות אינטרנטית ללא חנות פיזית, היא נפוצה ומגמה שמתרחבת. 

הסבר על סוגים של אתרי מכירה:

B2B- אתר מכירה של סחורות ושירותים בין בתי עסק

B2C- מכירה אלקטרונית בין עסק ללקוח

CTC- מכירה של סחורות ושירותים באופן אלקטרוני בין לקוח ללקוח אחר. 

 

 

 

עם התפוצה הרבה של מכשירים ניידים-מחשבים וטלפונים חכמים, המסחר האלקטרוני באתרי חנות גדל בשנים האחרונות. ולהלן כמה  מיתרונותיה של תופעה זאת: 

למוכר יכולת להפיץ באופן גלובלי

ללקוח קיימת אפשרות בחירה גלובלית

שרשרת אספקה מתקצרת

עלויות שפוחתות ויעילות שגדלה

עם זאת, גם יש כמה חסרונות במסחר מסוג זה. האפשרות לפריצות ובעיות אבטחה, התלות בטכנולוגיה, כל אלה יוצרים לעיתים פירצות אבטחה.

וכמובן שכשלא ניתן למדוד בגד או לראות מוצר במו עינינו, זהו חיסרון משמעותי בקידום אתרים של אתר חנות וירטואלית על חנות פיזית.

לעוד שאלות ולהרכבת קמפיין מנצח, פנו אלינו

מה הופך אתר חנות לאתר מסחר מוצלח

בניה נכונה של קטגוריות והצפה של תכנים ומוצרים בדף הבית של החנות. עיצוב מרשים שמתאים לאופי והמסר העיסקי. נוחות משתמש. אפשרויות פעולה שזורות לאורך האתר. קידום ממומן הוא בעל ערך להצלחה של אתר חנות, טווח ההגעה המיידי של קידום ממומן גדול ומהיר בהרבה משל אורגני, על כן שמירה על קמפיינים ממומנים לפרסום העסק היא קריטית. חשוב להוסיף, אפשרויות מעקב אחר נתונים ופעולות באתר. שילוב אנליטיקס וממשקים שונים, אוטומציות ואיסופי נתונים. כל אלו הם חלק משיווק מוצלח של אתר חנות. פנו אל מקדם אתרים לייעוץ.