קריית טבעון-עמק יזרעאל
  • YouTube
לוגו-חדש.jpg
מילון שימושי למונחים נפוצים בתחום בניית אתרי אינטרנט ו קידום seo

בניית אתרים 

בחיפה

חיבור אנליטקס

Goggle nalytics

בניית אתרים

בעמק יזרעאל

SEOak

מה זה קידום אתרים אורגני ?

הגדרה של קידום אתרים אורגני בגוגל 

ההגדרה של קידום אתרים אורגני מתייחסת לפעולות שעושה מקדם אתרים בכדי לגרום ללקוחות שלכם להגיע אליכם באופן טבעי ולאורך זמן, ולא 'מלאכותית' באמצעות קישורים בתשלום או פוסטים מוגברים.  , קידום אתרים הוא תחום מורכב, בעיקר לעסקים קטנים. מדוע לסבך זאת יותר במונחים כמו "קידום אתרים אורגני"? מה בכל זאת השיווק האורגני הזה? ולמה אתה צריך לדאוג לעצמך לזה? התשובה היא ששיווק אורגני הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לבנות את המותג שלך ואת הרווחים שלך.

מה זה תנועה אורגנית

המונח "תנועה אורגנית" משמש להתייחסות למבקרים שנוחתים באתר שלך כתוצאה מתוצאות חיפוש ("אורגניות") שלא שולמו. ... מבקרים הנחשבים אורגניים מוצאים את האתר שלך לאחר השימוש במנוע חיפוש כמו גוגל..

קידום אתרים ממומן הוא כל דבר שמושפע מכספי פרסום. 
מה זה קידום אתרים אורגני בפייסבוק?
טווח ההגעה האורגני הוא מספר האנשים שרואים את התוכן שלך ללא הפצה בתשלום. טווח הגעה בתשלום כולל את האנשים הרואים בתוכן שלך כתוצאה מקידומי מכירות בתשלום.

מה ההבדל בין קידום אורגני לקידום ממומן

אופטימיזציה למנועי חיפוש, זהו תהליך של קבלת תנועה מתוצאות החיפוש בחינם. מידע נוסף על קידום אתרים מחיר 

האם קידום אתרים בחינם ?

ראשית, בואו לוודא שכולם יודעים שאני לא מדבר על שיווק של פירות וירקות שגדלו אורגנית. אני מדבר על שיווק דיגיטלי אורגני. בדומה לחברי הירקות שלנו, שיווק דיגיטלי זה טבעי.

מה זה קידום אתרים אורגני 

קידום אתרים אורגני הוא חיזוק המשיכה הטבעית והמרתם של אנשים מעוניינים ומתן מוטיבציה ללקוחות חדשים. זה נועד להביא לקוחות חדשים על ידי הימצאותכם בביטויים הנכונים במקום לשלם עבור פרסום. 

קידום אורגני הגדרה

 

למה קידום אתרים בגוגל חשוב ?

המטרה של קידום אתרים אורגני היא ליצור תכנים מקוונים בעלי ראות גבוהה . תוכן זה אז יימצא על ידי אנשים המחפשים את הסחורה והשירותים שהחברה שלך מציעה.

הערך של זה שהוא טבעי. בימינו אנו נעשים חסינים לפרסום. אנשים רואים פרסומות בכל מקום. התרגלנו להתעלם מפרסומות באופן לא מודע. עם זאת, קידום אתרים אורגני מספק תוכן לאנשים שרוצים לצרוך אותו. כאשר אנשים מחפשים מידע על המוצרים והשירותים שלך, אתה רוצה להיות שם כדי לספק תוכן רלוונטי.
 

קידום אתרים אורגני, כמובן, שונה בתשלום. שיווק כלפי חוץ מבקש להציב תוכן פרסומי בפני אנשים שלא מחפשים אותו. בעידן שלנו . שיווק בתשלום טוב לייצר תנועה בעת הצורך. עם זאת, קידום אתרים אורגני ימשיך לספק לידים לאורך זמן ללא צורך להמשיך לבזבז על פרסום.

מה מעורב במלאכת קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני דורש מגוון רחב של תחומי שיווק כדי ליצור אסטרטגיה שיווקית . אני אציג את הפלטפורמות והמדיה שעליך לשקול להשתמש בהן בקידום האורגני שלך. כמו גם ההיבטים הרבים האחרים של יסודות הקידום האורגניים שעל כך מקדם אתרים לדעת.

ישנם ארבעה תחומים עיקריים שלדעתי כדאי להתמקד בהם. מדובר בבניית תוכן, אופטימיזציה למנועי  (SEO)בגוגל, מדיה חברתית ואופטימיזציה של משפכים.
 

על ידי שימוש באלה כיסודות ראשוניים לשיטות  והטקטיקות שלך, אתה יכול למנף את היתרונות של קבלת לידים באיכות גבוהה. מהו ליד איכותי? במילים פשוטות, מדובר בלקוח פוטנציאלי שמעוניין במה שיש לכם להציע.

דמיינו את הקלות שבלשכנע מישהו לקנות את המוצר או השירות שלך כשהוא כבר רוצה אותו! והמרה של לידים אלה ללקוחות משלמים היא המטרה של קידום אתרים אורגני טוב.

ראשית עליכם למשוך את האנשים בעלי המוטיבציה הללו למוצר או לשירות שלכם. הם נמצאים בשוק עבור מה שיש לך להציע. 
האם ימצאו אותך, או ימצאו את המתחרה שלך

הבה נבחן את התהליך המשמש ליצירת נוכחות חזקה באינטרנט שתמשוך קונים מעוניינים.

בניית תוכן

בניית תוכן היא יצירה של מדיה דיגיטלית שיכולה להיצרך על ידי לקוחות פוטנציאליים.
מקורות התוכן הם אתר האינטרנט שלך, פוסטים בבלוגים, קטעי וידאו, אינפוגרפיקה, פודקאסטים וכלים אינטראקטיביים.
אתר האינטרנט שלך צריך להיות אבן הפינה באסטרטגיית בניית התוכן שלך. אתר האינטרנט שלך הוא החלק המקוון של נדל"ן באינטרנט . פייסבוק, טוויטר וגוגל זה נחמד, אבל אין בבעלותך כלום בפלטפורמות האלה מלבד זכויות הקניין הרוחני שלך. בנוסף, השירותים שהם מספקים כעת עשויים להשתנות בעתיד. 

פוסטים בבלוג חשובים לבניית תוכן באתר האינטרנט שלך. הבלוג שלך צריך להיות משהו שמספק מידע ומביא ערך ללקוח האידיאלי שלך. ניתן לעשות זאת בכמה דרכים. שתי הדרכים בהן אני ממליץ הן תוכן ממוקד מוצר ותוכן אינפורמטיבי .תוכן ממוקד מוצר הוא בדיוק איך שזה נשמע. זה ממוקד במוצר או בשירות שלך. המטרה היא להוציא את הבשורה על מה שאתה עושה ומוכר. זה יכול להיות כל דבר, החל מסיפורים והמלצות ועד מבט מעמיק על פרט מסוים של המוצר או השירות שלך.

תוכן אינפורמטיבי מתמקד בהפיכת צרכנים וקונים לחכמים יותר. זה יכול להיות כל דבר, החל מהדרכה וניגודיות של שני דברים הקשורים לתחום שלך. בקטעי וידאו, פודקאסטים ואינפוגרפיקה יש צורך בהשקעה קצת יותר גדולה. אלה לוקחים זמן ומומחיות . הם היבטים חשובים מאוד באסטרטגיית בניית התוכן שלךכלים אינטראקטיביים הם דרך נהדרת להוסיף ערך לאתר שלך. הם יכולים לעזור ללקוח פוטנציאלי ללמוד ולהשיג מידע בתהליך הקנייה. דוגמה טובה לכך היא מחשבון תשלום משכנתא באתר נדל"ן.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא חלק חיוני בכל אתר אינטרנט טוב. קידום אתרים הוא תהליך אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך כך שהוא ידורג גבוה יותר ויופיע לעתים קרובות יותר בדפי תוצאות של מנועי חיפוש. 

שיווק ברשתות חברתיות

קידום אתרים אורגני בפלטפורמות המדיה החברתית אינו דבר חדש. הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון בשיווק במדיה החברתית הם פלטפורמות, פוסטים ותזמון.

באיזו פלטפורמה של מדיה חברתית עליכם להשתמש? אם אתם פועלים בעיקר בתחום העסקי לעסק , לשקול את לינקדאין. אם אתם מחפשים להגיע לקבוצה הרחבה ביותר שאפשר, עליכם להתמקד בפייסבוק, בטוויטר אם אתה מנסה להגיע לאנשים חזותיים צעירים אתם צריכים להתמקד בפלטפורמות כמו אינסטגרם.
צרו לוח זמנים לפרסום במדיות חברתיות. אני ממליץ לפרסם לעתים קרובות. עליכם לפרסם מספר פעמים בשבוע..

מיטוב המשפך השיווקי

אחד ההיבטים העיקריים של קידום אתרים אורגני דיגיטלי שלרוב מתעלמים ממנו הוא המשפך. אתם אולי תוהים, "מה זה המשפך הזה? המשפך הוא מסלול ההתקדמות של הפיכת מבקר באתר ללקוח משלם. כשאתם עובדים עם אנשים ברשת זה נעשה בעיקר באמצעות קריאות לפעולה 

לקריאה לפעולה יש מסר ופעולה ברורים. זה אמור להזיז אנשים לכיוון הרכישה.  זה יכול להפנות אנשים למוצרים והשירותים שלך.
משפך טוב יהיה רחב, כלומר הרבה תוכן. זו הסיבה שבלוגים מועילים. ניתן לכתוב כמה שרוצים. כאשר אנשים עובדים בדרך המשפך זה אמור להפוך צר יותר. אם לא, אנשים הולכים לאיבוד 

 

לסיכום

קידום אתרים אורגני הוא חלק חשוב בכל תוכנית צמיחה עסקית. על ידי יצירה של פתרונות למה שאנשים מחפשים ולודא שקל יהיה למצוא אותך , היתרון של קידום אורגני בגוגל הוא, הבאת לקוחות עם מטיבציה ועניין גבוהים.
אז: לצמוח בגדול ובחוכמה, זה לצמוח אורגנית.